انواع-سفارش-سازی-سررسید

انواع سفارش سازی سررسید

 

سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید:

چرا سررسید هدیه می دهیم؟ پاسخ ساده این است که سررسید ها دارای خاصیت سفارشی و اختصاصی ویژه ای هستند. شما هیچ گاه نمی توانید بیش از چاپ لوگو روی لیوان یا ساعت تبلیغاتی کاری انجام دهید، اما تقریبا هر کاری بخواهید با سررسید های سفارشی خود می توانید انجام دهید. اختصاصی کردن جلد سالنامه، اختصاصی کردن صفحات روزشمار با آرم شرکتتان و اختصاصی کردن بیشتر آن با صفحات گلاسه رنگی ابتدا.

چنانچه خدمات سفارشی سازی را به درستی به کار بندید هدیه تبلیغاتی منحصر به فردی خواهید داشت که هر همکار یا مشتری ای از هدیه گرفتن آن خوشحال خواهد شد و سالها آن را پیش خود نگه خواهد داشت.

در زیر فهرستی از خدمات قابل ارائه برای سفارشی سازی ( خدمات سررسید ) ارایه شده است.

لوگو روی جلد :

رایج ترین روش اختصاصی کردن سررسید حک لوگو روی جلد است.یک سالنامه در طول یک سال تاریخ مصرف خود در دستان هدیه گیرنده بی شک نوعی تابلو تبلیغاتی شماست. متداول ترین روش های حک لوگو روی جلد عبارتند از :

· لیزر

· پلاک

· داغکوبی

·  طلاکوب و نقره کوبی

· سیلک

· چاپ چهاررنگ و سلفون جلد

جهت آشنایی با ویژگی ها و شرایط اجرای هر یک از موارد فوق ، مقاله حک لوگو روی جلد را مشاهده نمایید.

چاپ صفحات رنگی گلاسه :

صفحات رنگی یا همان لت رنگی معمولا از جنس کاغذ گلاسه بوده و به ابتدا ، وسط ی انتهای سررسید ها اضافه می گردند. شرکتها با چاپ تصاویر شرکت نوع فعالیت خود را معرفی می نمایند و سال نو را به مخاطبان خود تبریک می گویند.

چاپ آرم در صفحات داخلی سررسید :

دیگر روش سفارشی سازی سررسید چاپ آرم شرکتتان در صفحات روزشمار سررسید است.به نظر می رسد که این روش محبوبی باشد.بیشتر سالنامه های چاپ خارج کشور تنها از این مشخصه برای اختصاصی شدن بهره برده اند.در سفارشهای تیراژ بالای سررسید این روشی مقرون به صرفه اما وقت گیر است که باید در امر تولید به دقت لحاظ شود.

یک نکته

دقت کنید که چاپ لوگو در صفحات به این معنی نیست که شما می توانید تمام صفحه داخلی را تغییر دهید.این کار توسط یک زینک اضافی و همچنین یک چاپ اضافه روی فرمهای چاپ شده سررسید صورت می گیرد.

آستر بدرقه اختصاصی :

آستر بدرقه کاغذی است که در ابتدا و انتهای سررسید یا کتاب قرار داده می شود و از یک سو به داخل جلد می چسبد و از طرف دیگر به صفحه اول و یا آخر تحریر. جنس این نوع کاغذ اغلب متفاوت با کاغذ های تحریر داخل سررسید و کلفت تر است.نازک بودن آن موجب پاره گی زود هنگام و بی کیفیتی سررسید می گردد.آستر بدرقه نقش بزرگی در سفارشی و اختصاصی کردن سررسید دارد.سفارشی کردن آستر بدرقه سررسید شامل موارد زیر است:

·   چاپ روی آستر بدرقه فانتزی.

·    ضربی ( طلا کوب یا نقره کوب ) روی آستر بدرقه فانتزی.

·    چاپ ( یک تا چهار رنگ ) روی آستر بدرقه گلاسه تا تحریر.

روبان سفارشی :

می توان با استفاده از روبانهای مختلف و رنگی و حتا بافتن روبانهای اختصاصی که با آرم شرکتها صورت می گیرند این نشان صفحات را اختصاصی سازی کرد.برای اطلاعات بیشتر مقاله روبان اختصاصی را مشاهده نمایید.

 لب رنگ سررسید :

به تازگی تکنولوژی رنگ کردن لب سررسید ها به بازار آمده که ظاهری زیبا به سررسید سفارشی شما می بخشد.توجه داشته باشید که این نوع اختصاصی سازی زمان بر است و کار هر تولید کننده ای نیست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *