تقویم رومیزی اختصاصی

تولید تقویم رومیزی و نکات سفارش

چنانچه در نظر دارید امسال برای شرکت یا موسسه خود تقویم رومیزی اختصاصی چاپ کنید به نکات مطرح شده در این مقاله دقت فرمایید.
۱- در ابتدا باید بدانید که هر تصویری برای مشتریان و مخاطبان شما جهت قرارگیری روی میز کار جذاب و مناسب نیست. بنابراین فکر نکنید تصاویر کارخانه ها،دکلهای نفتی و برقی و سوله ها و از این دست بر روی صفحه های تقویم رومیزی نشانه اقتدار مجموعه شماست.این نوع عکسها جذاب نیستند و دریافت کننده تقویم رومیزی اختصاصی زیاد مایل به استفاده نخواهد بود.
۲-به جای این نوع تصاویر در درجه اول از محصولات خود در قالبی زیبا( به عنوان مثال در مکانی باستانی یا طبیعی یا ویژه،تقویم رومیزی فانتزی) استفاده کنید.اگر محصول خاصی ندارید بهتر است به جای تغییر عکسهای تقویم از عکسهای عمومی طبیعت و منظره و غیره بهره بگیرید و تنها لوگو شرکت خود را در تمامی صفحات روزشمار چاپ کنید که بسیار شیک خواهد شد و هرکسی از آن استفاده خواهد کرد.
۳-بهترین و کاربردی ترین تقویم ها همانا تقویم هایی هستند با ۱۲ برگه برای دوازده ماه سال.این نوع تقویم های رومیزی سبکتر برای حمل و قرار گرفتن روی میز ارزانتر و عامه پسندتر هستند. پایه آنها راحت تر ساخته می شود و صحافی آسان تری دارند و بنابراین زودتر آماده می شوند.
۴-در استفاده از تمهیدات چاپی زیاده روی نکنید.استفاده همزمان از رنگهای چاپی و رنگ پنجم و یووی و طلاکوب گاهی نه تنها موجب زیبایی کار نشده بلکه آن را شلوغ و سبک می کند.همیشه زیبایی در سادگی است.ای بسا که چاپی تک رنگ در شرایطی خاص و روی کاغدی ویژه بسیار زیباتر از همه تمهیدات چاپی باشد.همچنین مخاطبین علاقه خاصی به تقویم فانتزی دارند.

تقویم رومیزی اختصاصی

۵-از بسته بندی غافل نشوید.جعبه برای هر نوع هدیه ای لازم است و آن را کامل و با معنی خواهد کرد.تبلیغات شرکت اتفاقا می تواند روی جعبه تقویم رومیزی که ساده و کم هزینه هم باشند در نظر گرفته شود و بصورت چاپی یا طلاکوب روی جعبه ی تقویمها انجام شود.
۶-برای چاپ تقویم رومیزی از بهترین چاپخانه هایی که مجهز به،بروزترین دستگاههای چاپ میباشند استفاده کنید.چنانچه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شما بی حال و مرده یا تند و غیر طبیعی باشد با توجه به خصلت در معرض نمایش بودن آن سریع توی ذوق خواهد زد.باید از بهترین چاپ استفاده کنید تا تصاویر زنده و به اصطلاح شارپ باشند تا بیننده از دیدن آن لذت ببرد.اگر در سررسید لتهای شروع کمی بد چاپ شده باشند چندان به چشم نمی آیند،چون زود ورق می خورند.در سررسید مهمتر از هر چیز آرم روی جلد است که دایم در معرض دید است.
۷-بی شک همه این موارد در قیمت تقویم رومیزی فانتزی و خاص تاثیر دارند.برای رسیدن به تولید تقویم رومیزی ارزان نباید از ابتدا به دنبال ارزان بودن مواد کار از جمله کاغذ و غیره رفت.بلکه باید دید ساده ترین و شیک ترین حالت مورد تایید شرکت کدام است.یک تقویم رومیزی فانتزی ساده هم ارزان خواهد بود و هم زیبایی خاص خود را خواهد داشت.

تقویم رومیزی اختصاصی