خرید تقویم رومیزی

خرید تقویم رومیزی و نکات چاپ تقویم

تقویم رومیزی بی اغراق پر مخاطب ترین نوع تقویم و هدیه تبلیغاتی دارای تاریخ در میان سررسید ها و سالنامه ها و سایر هدایای تبلیغاتی است.چرایی که این مسئله به کاربرد این نوع تقویم پر طرفدار باز می گردد.این کالای تبلیغاتی روی میز قرار می گیرد و همواره در معرض دید و نمایش است و استفاده از آن بسیار راحت و تبلیغ روی آن نام تجاری شما را در معرض دید انسانهای زیادی قرار می دهد.درست مثل اینکه روی بیلبورد های کوچکی تبلیغ کرده باشید. تولیدکننده گان تقویم رومیزی هرساله سعی در تولیدی خلاقانه دارند (پایه متفاوت ،عکس های منحصربفرد،طراحی خاص،سایز مناسب،چاپ و …)
اغلب هدیه گیرندگان،تقویم رومیزی را دوست دارند و دریافت آن برایشان حتی از سررسید هم ارجحیت دارد.تصاویری که بر روی تقویم رومیزی کار می شود معمولا شامل مناظر زیبا،ابنیه تاریخی جذاب و گل و مینیاتور و خط و در کل مواردی هستند که چشم نواز می باشند و نگاه کردن به آنها موجب انبساط خاطر می شود. و همچنین اغلب سفارش دهندگان هم تقویم رومیزی را برا ی خرید و هدیه دادن می پسندد بدلیل قیمت مناسب و استفاده آن توسط هدیه گیرنده.

خرید تقویم رومیزی و نکات چاپ تقویم

تعداد برگه های تقویم رومیزی

به طور معمول در چاپ تقویم رومیزی برای هر ماه یک برگ یا یک صفحه در نظر گرفته می شود که به این صورت ما دوازده صفحه برای ماههای سال داریم و چند صفحه هم برای اطلاعات دیگر.اما می توان برای تولید تقویم رومیزی از انواع دیگر روزشمار استفاده نمود.مثلا برای هر هفته یک صفحه در نظر گرفت و نوع خاصی تقویم رومیزی وجود دارد که روزانه می باشد و هر روز آن یک صفحه و روی کاغذ تحریر چاپ می شود.

کاغذ های مورد استفاده در تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی ای که هر ماه در یک برگ هستند نیاز به کاغذی ضخیم دارند.به طور مثال گلاسه ۲۰۰ یا ۲۵۰ گرمی.هرچه تعداد کاغذهای تقویم رومیزی بیشتر شود می بایست جهت حمل آسان و قرار گرفتنش روی میز از کاغذهایی با گراماژ پایین استفاده نمود.

خرید تقویم رومیزی و نکات چاپ تقویم

انواع پایه در تقویم رومیزی

پایه به نوعی نگه دارنده گفته می شود که برگه های تقویم روی آن سوار می گردد تا بتواند برای نمایش و ورق خوردن روی میز آماده شود.در تقویم رومیزی های معمولی این پایه شکلی مثلثی شکل دارد.در نود درصد مواقع تبلیغات و آدرس و تلفن و آرم تبلیغ دهنده روی همین پایه حک می گردد که در موقع نمایش روی میز کاملا دیده می شود و با ورق خوردن تقویم مشکلی در دیدن آن به وجود نمی آید.
پایه ها اغلب و معمولا شبیه ساخت جلد در جلد سازی سررسید با روکش گالینگور یا سلفون با مقوا ساخته می شود.می توان پایه را با مقوای کارتی یا شومیز کلفت و مقواهای فانتزی ساخت که البته استحکام کمتری دارند.

قطع های تقویم رومیزی

تقویم رومیزی قطع های متنوعی می تواند داشته باشد.می توان خود برگه ها را از قطع جیبی تا پالتویی تا بزرگتر در نظر گرفته و عمودی و افقی چرخاند و پایه را هم متناسب با آن ساخت.

چاپ تقویم رومیزی

تولیدکنندگان تقویم رومیزی معمولا در تولید تقویم های رومیزی تبلیغاتی و اختصاصی از تصاویر تبلیغاتی و رنگی استفاده می شود چاپ آن چهار رنگ در نظر گرفته می شود.تولید کنندگان تقویم رومیزی و سررسید برای زیبایی هرچه بیشتر تولیدات خود از رنگ پنجم طلا و نقره و رنگهای پنتون و یو وی موضعی و غیره هم بهره می برند. سفارش دهندگان تقویم رومیزی برای اختصاصی کردن آن می توانند عکس های محصولات و یا خدمات شرکتشان را لابه لای تقویم بگدارند. خرید تقویم رومیزی یادداشت دار در این چندساله از استقبال خوبی برخوردار است.
تقویم رومیزی به دلیل اینکه کم جا می گیرد و نصب خاصی ندارد بسیار مقبول است.برعکس تقویم دیواری که باید بر دیوار ثابت نصب گردند،تقویم های رومیزی قابل حمل هستند و می شود روی آنها یادداشت نوشت و برگه هاشان را جدا نمود.
برای خرید تقویم رومیزی مدنظرتان سعی کنید به تولیدکنندگان سفارش دهید، برای چاپ و سفارش تقویم رومیزی اختصاصی و یا سفارشی شرکتتان بهتر است از تولیدکننده استعلام بگیرید .

خرید تقویم رومیزی و نکات چاپ تقویم