طراحی سررسید اختصاصی ارزان

طراحی سررسید اختصاصی نقطه شروع تولید سررسید اختصاصی برای شرکت یا سازمان شماست.این طراحی اختصاصی سررسید می بایستی کاملا هماهنگ و متناسب با برند و شخصیت شرکت شما باشد.طراحی سالنامه از روزشمار آغاز می شود . طراحی اعداد ماه و روز و نام ماههای سال از فروردین بهاری تا اسفند که ماه پایان سال است.طرحان در ساختن روزشمار اختصاصی مناسب از رنگهای سازمانی شرکتها استفاده می کنند و فونتی را به کار می برند که جزو هویت سازمانی آن شرکت باشد.همین نکات ساده کلید اختصاصی کردن متن روزشمار سالنما است.دیگر مورد استفاده از لوگو در صفحات و تکرار آن است. نشان یا لوگو شرکت می تواند به صورت تک رنگ یا دو رنگ و یا رنگی کار شود.باید توجه شود که هرچه ساده تر کار کنیم صفحات کم تر شلوغ شده و چشم نوازتر هستند.

طراحی صفحات رنگی تبلیغ شرکت که در اصطلاح لت رنگی گفته می شوند هم از قسمتهای مهم طراحی سررسید اختصاصی است.بهتر است این صفحات کم تعداد و چشم نواز باشند تا تاثیر بیشتری بر دریافت کننده هدیه تبلیغاتی بگذارند.برای طراحی سررسید اختصاصی ارزان بهتر است از طراحانی کمک بگیرید که کارشان اختصاصا طراحی سررسید و تقویم و سالنامه است. آنها می دانند چطور هزینه ها را مدیریت کنند تا کار ارزان تر تمام شود و هزینه های بیهوده تحمیل نگردد. بهتر است به تولیدکننده سررسید اختصاصی سفارش دهید که طراحی تا چاپ و صحافی زیر نظر خودشان میباشد.
قیمت چاپ سررسید اختصاصی را از تولیدکنندگان سررسید استعلام کنید چون تیراژ سررسید سفارشی بالا ست و بیشتر واسطه ها از پس این کار خوب برنمیایند و سررسید بی کیفیت تحویلتان میدهند.