wra55نکات هدیه دادن سررسید

رسم کادو دادن و گرفتن در مناسبتهایی مانند اعیاد و به ویژه عید باستانی نوروز سنت بسیار پسندیده و زیبایی در بین ما ایرانیان است.خرید سالنامه از دیرباز چون دفترهایی پرکاربرد،خاص برای نگه داشتن زمان و یادداشت امور بوده اند. برای هدیه دادن سررسید باید  نکاتی را توجه نمود تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را انجام دهیم.

کارایی سررسید:

باید ابتدا متوجه شد مخاطبان یا مشتریان ما از خرید سررسید چه انتظاری دارند.هر صنف انتخاب خاص خود را برای خرید سررسید دارد.بطور مثال مهندسان اغلب سالنامه هایی دارایی صفحات زیاد یادداشت،شطرنجی،اطلاعات مهندسی و پزشکان سررسید هایی با فضای زیاد برای یادداشت روزانه و نوشتن نوبت بیمارها نیاز دارند.

جنسیت خریدارن سررسید:

مرد و زن بودن مخاطبان هم روی انتخاب و خرید سرسید حتما تاثیر خواهد داشت. خانم ها بیشتر تقویم های جیبی کوچک را دوست دارند که قابلیت حمل آسانتری در کیف دارند همچنین رنگهای شاد مثل قرمز و زرد و نارنجی را می پسندند. آقایان اما بیشتر سررسیدهای بزرگ را مقبول میدانند و ارگانایزرهای مدیریتی که جای کارت،خودکار،ماشین حساب دارند و البته رنگهای جدی تر جلد را.

خاص بودن سررسید:

باید دانست که برای سالنامه ای معمولی و بدون جاذبه بصری یقینا موجب بی مهری و استفاده نکردن آن از جانب هدیه گیرنده خواهد شد.خوشبختانه سالنامه ها جزو آن دسته هدایای تبلیغاتی هستند که هر ساله توسط تولیدکنندگان سررسید نمونه هایی جدید و متفاوت ارایه می گردد و می توان انتخابهای بسیار خوبی داشت.بهترین کادو برای پایان سال را خریداری کرد.

علایق عمومی خریدارن سررسید:

سلیقه های عموم در طیف مخاطبان هر شرکت وجود دارد که می تواند عامل بسیار تعیین کننده ای در انتخاب،خرید سررسید مناسب باشد.برای مثال ممکن است مشتریان شرکتی بیشتر مغازه داران خرده فروش باشند و بالطبع نمی توان به این گروه سالنامه نفیس و خاص و گرانقیمت هدیه داد.بهترین کادو برای آخر سال سررسید ویژه میباشد.