نام محصول

تقویم دیواری شهرها- کد ۱۳ 

اطلاعات فنی

نوع تقویم : هر دو ماه در یک صفحه

قطع : (۵۰*۲۳سانتیمتر)

نوع کاغذ : کاغذ ۱۶۰ میکرون کاغذ سنگ (ضد آب)

صحافی : فنری

حک لوگو : چاپ افست ، سیلک و طلاکوب

اطلاعات ظاهری

تقویم دیواری شهرها
متن تقویم ماهانه ( هر دو ماه در یک صفحه )، ۱۶۰ میکرون کاغذ سنگ (ضد آب) ، ۴رنگ .

جزئیات بیشتر

در تقویم دیواری شهرها چاپ لوگو به صورت چاپ افست ، امکان اضافه کردن لت به صفحات تقویم ، چاپ آرم(ترام) در صفحات تقویم ، جلد اختصاصی امکان پذیر می باشد.

*(موارد ذکر شده بستگی به تیراژ سفارش دارد)*

چاپ تقویم دیواری از طراحی تا صحافی
تقویم های دیواری ساده ترین کالا در رسته هدایای تبلیغاتی تقویمی هستند.ساده از این رو که تولید و چاپ تقویم دیواری آسان و کاربردشان فراوان است.این نوع تقویم ها معمولا ارزان ترین هم هستند و سفارش دادن آنها بسیار مقرون به صرفه می باشد.
انواع تقویم دیواری
تقویم دیواری بسته به نوع قرار گیری ماهها به انواع دوازده برگ که هر ماه سال در یک صفحه قرار می گیرد و شش برگ که هر دو ماه در یک برگ قرار می گیرد و چهار برگ و دو برگ و حتی تک برگ تقسیم می گردد.
شرکتها می توانند با سفارش تقویم دیواری اختصاصی و استفاده از عکسهای خودشان کالایی ویژه و بی نظیر را به مخاطبانشان هدیه بدهند.طراحی تقویم دیواری هم بسیار سریع تر و راحت تر از سایر تقویم ها و سررسید هاست.به این دلیل که بیشتر سطح هر برگ را تصویر و روزشمار ماهها پر می کند و فضای کمی برای کار گرافیکی خاص باقی می ماند.
چاپ و صحافی تقویم دیواری
تقویم دیواری نوعی هدیه تبلیغاتی ارزان معمولا روی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرمی تا ۲۰۰ گرمی چاپ می شود.صحافی آن به صورت شیرازه پلاستیکی و فنر دوبل با آویز بوده و از افکت های پس از چاپ از جمله یووی و طلاکوب بر روی آن استفاده زیادی می گردد.برای رسیدن به قیمت مناسب تقویم دیواری باید از تعداد برگه ها کم کرده و سایز آن را کوچکتر نمایید.سایز های معمول ۲۳*۵۰ و ۳۵*۵۰ یا ۳۰*۴۵ و غیره می باشند.

تقویم دیواری شهرها-کد ۱۳ – تقویم ۹۸ – سررسید ۹۸ – تقویم رومیزی ۹۸ – سررسید ارزان – سررسید رومیزی – چاپ سررسید خرید سررسید ارزان – چاپ سررسید ۹۸ – قیمت سررسید ۹۸ – سررسید اختصاصی ۹۸